Sygnały świadczące o tym, że on mnie kocha

czy on mnie kocha sygnały

Czy on mnie kocha?

Idealne relacje nie istnieją, związek wymaga wiele pracy, kompromisów i zaangażowania. Trzeba jednak pamiętać, że małe gesty mają wielkie znaczenie i warto je doceniać na co dzień. Jakie zachowania świadczą o tym, że on cię kocha?

1. Chcę mieć Cię blisko siebie

Czasami to niewinna wiadomość po porannej sprzeczce,  innym razem krótki telefon z zapytaniem o samopoczucie. Są to sygnały świadczące o tym, że twój partner o tobie myśli i chce byś o nim, nie zapomniała. Jeśli twój partner jest w stanie po kłótni wyciągnąć dłoń, odezwać się i szuka kontaktu, to znaczy, że kocha cię i stara się naprawić sytuację między wami.

2. Organizacja wspólnego czasu

Jest to jeden z tych sygnałów, które są widoczne i odczuwalne. Twój partner chce spędzić z tobą wieczór w kinie na twoim ulubionym filmie? A może po prostu proponuje ci spacer i wspólną rozmowę? Kluczowe w tym jest to, że robicie to razem, jeśli twój partner inicjuje spotkania i spędzanie czasu razem to znaczy, że cię kocha.

3. Troszczy się

Jedna z piękniejszych rzeczy, którą można dać drugiemu człowiekowi to troska o jego samopoczucie, zdrowie i szczere zainteresowanie tym, co go trapi. Twój mężczyzna z zaciekawieniem i zaangażowaniem wysłuchuje twoich zmartwień, oznacza to, że okazuje ci troskę na każdym kroku  i bardzo ważne jest dla niego twoje dobre samopoczucie.  Pamiętaj, że te małe gesty kształtują waszą relację.

4. Romantyczność

Musisz wiedzieć, że romantyczność nie jedną ma definicję. Nie zawsze musi oznaczać to sceny rodem z komedii romantycznych. Postarajcie się znaleźć swoją definicję romantyzmu. Być może będzie ona odbiegała od standardowych zachowań. Najważniejsze jest jednak, że będzie opierała się ona na chęci sprawienia przyjemności drugiej stronie. Jeśli czujesz, że twój partner się stara, to jest to kluczowa kwestia w tym temacie.

5. Tęskni

Tęsknota jest jednym z najbardziej widocznych sygnałów świadczących o tym, że on cię po prostu kocha. Deklaracja tęsknoty jest dla wielu mężczyzn oznaką słabości, jeśli twój partner mówi ci o tym, że tęskni za tobą to znaczy, że jest szczerze zakochany!

6. Przy nim się śmiejesz

Nic nie jest większym afrodyzjakiem dla mężczyzny niż szczery uśmiech jego kobiety. Większości facetów zależy na szczęściu swojej kobiety.  Gdy jesteś zmartwiona, to zrobi wszystko, by cię pocieszyć i sprawić ci radość. Będzie chciał sprawić, że będziesz się szczerze i beztrosko śmiała.

7. Jesteś dla niego priorytetem

To jest jeden z tych sygnałów, który się po prostu czuje. Jak poznać, że mężczyzna cię kocha? Jesteś dla niego numerem jeden, uwzględnia cię w swoich planach, dba o to, żebyś wiedziała, że jesteś dla niego najważniejsza. Nie ma dla niego rzeczy nie możliwych, jeśli dotyczy to ciebie, stara się na każdym kroku pokazać ci, że jesteś najważniejsza. Dla każdej z nas jest to najważniejszy sygnał o jego miłości i oddaniu.

8. Nie boi się planowania wspólnej przyszłości

Czasami mężczyźni boją się uwzględniać partnerki w swoich planach. Rzadko się zdarza, że druga połówka myśli o wspólnej przyszłości na początku związku, potrzeba do tego czasu i zaangażowania. Twój partner myśli i rozmawia z tobą o wspólnych planach? To znaczy, że traktuje cię poważnie i chce, żebyście razem budowali przyszłość.

9. Możesz z nim swobodnie rozmawiać

Czy on mnie kocha? Jeśli zastanawiasz się, czy twój partner cię kocha to zwróć uwagę na to czy uważnie cię słucha. Jeśli zauważasz, że wnikliwie i szczegółowo pamięta istotne dla ciebie kwestie, z których się zwierzałaś to znak, że  interesuje się tobą i stara się zapamiętać najważniejsze rzeczy.

10. Widzisz zmiany

Nie tylko deklaracje, ale również jego zachowania odzwierciedlają jego słowa.  Jeśli twój partner dla ciebie zmienia się i eliminuje stare przyzwyczajenia, które negatywnie wpływają na waszą relację, to znaczy, że kocha cię i zależy mu na tobie.

11. Chwile tylko dla siebie

Mężczyzna, który kocha swoją kobietę, chce spędzać z nią jak najwięcej czasu. Bardzo chętnie organizuje randki do kina, na spacer czy na wypad za miasto. Najważniejsze jest wspólne spędzanie czasu i rozmowa.

12. Daje Ci prezenty

Czasami to drobiazgi takie jak kwiaty, czy kawa. Najważniejsza jest chęć sprawienia przyjemności i okazanie zainteresowania. Upominki pokazują, że on naprawdę o tobie myśli!

13. Nie boi się przedstawić cię rodzinie

Jeśli twój partner przedstawia cię swoim bliskim, to jest to sygnał, który pokazuje, że myśli o tobie poważnie. Zazwyczaj przedstawiamy swoim znajomym czy rodzinie osoby, które traktujemy poważnie.

14. Dotyk

Nic nie buduje tak napięcia między parą jak drobne pocałunki, złapania cię za rękę, czy przytulenie. Jest to forma przekazania uczuć.

15. Chęć poznania ciebie

Twój partner musi chcieć cię poznać i polubić. Nie musi wszystkiego o tobie wiedzieć, ale powinien być szczerze zainteresowany tym, żeby lepiej cię poznać.

Widzisz takie sygnały u swojego partnera?

Oznacza to, że nie pozostaje ci nic innego jak dbać o waszą relację i pamiętać, aby również być zaangażowana w dbanie o Wasz związek. Postaraj się, aby czuł się doceniony i  wiedział, że i tobie na nim zależy. Jest to  najlepsza recepta na trwały związek!