Jak dobrze zrobić facetowi loda, czyli sztuka miłości oralnej

jak dobrze zrobić facetowi loda

Seks jest naturalną potrzebą każdego człowieka. Współżycie może przybierać różne formy, a jedną z nich jest seks oralny. Zrobienie facetowi dobrze ustami to jedno, a zrobienie facetowi dobrze ustami tak, aby zapamiętał to do końca życia to drugie. Nie każda kobieta ma doświadczenie w seksie oralnym, ale każda chciałaby zadowolić swojego partnera. Jak doprowadzić do perfekcji tę formę bliskości? Czy zrobienie facetowi loda, może sprawić również przyjemność kobiecie?

Rodzaje seksu

Regularny stosunek seksualny, jest niezwykle ważny dla dobrego samopoczucia obojga partnerów. Właśnie podczas uprawiania miłości partnerzy okazują sobie bardzo dużą dawkę czułości oraz pielęgnują bliskość. Warto również wspomnieć, że uprawianie seksu, to oznaka zaufania dla obojga partnerów. Wyróżniamy trzy rodzaje seksu:

– seks klasyczny,

– seks analny,

– seks oralny.

Pierwszy rodzaj, czyli seks klasyczny, polega na stymulowaniu pochwy partnerki. Ten rodzaj zbliżenia jest również nazywany seksem waginalnym. Podczas klasycznego seksu partnerce nie zawsze udaje się osiągnąć orgazm.

Seks analny, nazywany jest inaczej miłością grecką. Ten rodzaj seksu związany jest ze stymulacją odbytu. Wielu osobom seks analny kojarzy się głównie ze stosunkiem homoseksualnym, całkowicie niesłusznie! Obecnie coraz więcej kobiet decyduje się na spróbowanie tego rodzaju współżycia, są również takie, które wolą seks analny zamiast klasycznego seksu waginalnego. Co ciekawe, orgazm analny potrafi być dużo silniejszy, niż ten osiągany podczas normalnego współżycia.

Seks oralny, czyli nasz dzisiejszy bohater. Ten rodzaj seksu polega na stymulowanie okolic intymnych ustami. Seks oralny, może być uprawiany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Idealnymi przykładami tej formy miłości jest zrobienia facetowi loda lub zrobienie kobiecie minety.

Dobre zrobienie loda to nie wyścigi

Każdy mężczyzna marzy o tym, aby jego partnerka zeszła na metr dwadzieścia, rozpięła mu rozporek i zaczęła pieścić jego członka ustami. Zrobienia loda, może być świetnym pomysłem na grę wstępną lub daniem głównym całego stosunku. Męski członek oraz jajka to części ciała, każdego faceta, które są niezwykle wrażliwe na wszelkiego rodzaju pieszczoty.

Podstawą do udanego loda jest atmosfera oraz czas. Im napięcie jest bardziej podkręcone, tym bodźce docierające to faceta podczas robienia loda są intensywniejsze. Z mężczyzną warto się również podroczyć, i zamiast od razu brać go do buzi, warto go polizać oraz zacząć całować wyższe partie ciała, aby następnie schodzić w dół. Najważniejsze jest jednak zrozumienie, że to nie są wyścigi! Czas Was nie goni, to wasze chwile i rozkoszujcie się nimi we dwoje.

Dobre zrobienie loda to również przyjemność dla kobiety?

Robienie loda może dać mnóstwo przyjemności nie tylko mężczyźnie, ale również kobiecie. Najważniejszą rzeczą, jest odpowiednie przygotowanie mentalne kobiety. Jeśli partner wyczuje, że seks oralny jest wymuszany, a partnerka nie czerpie z robienia mu dobrze ustami przyjemności, zrobienie dobrego loda może być problematyczne. Warto również pamiętać, że gra wstępna nie musi oznaczać od razu przejścia do oralu, pieszczoty i pocałunki, sprawią, że oboje partnerów ma się rozgrzać, a jeśli tylko poczujesz, że jesteś na to gotowa, przystąp do roboty.

Robienie loda, czy są jakieś techniki?

Nie ma jednej sprawdzonej techniki na dobre zrobienie loda. Wszystko zależy od partnera. Podczas oralu słuchaj podpowiedzi partnera i staraj się odczytywać jego reakcję. Warto jednak pamiętać o kilku podstawowych zasadach:

– zmieniaj intensywność, tempo oraz głębokość brania członka do buzi;

– korzystaj z języka;

– nie zapominaj o zaopiekowaniu się jądrami;

– żołądź penisa jest niezwykle wrażliwym miejscem, kilka okrężnych ruchów językiem dookoła niego może zdziałać cuda;

– warto eksperymentować;

– jeśli zaczniesz jęczeć, jeszcze bardziej podkręcisz swojego faceta;

– seksowa bielizna ZAWSZE pomaga;

Dobre zrobienia loda to nie tylko poruszanie członka w ustach góra-dół oraz ssanie go. Nie ma złej techniki, jeśli dostarcza ona drugiej osobie przyjemność. Ssij, dotykaj, całuj i postaraj się wykorzystać cały wachlarz tego, co Twoje usta i język mają do zaoferowania facetowi.

Pozycje do robienia loda

Najpopularniejsze są trzy pozycje, w których pary kochają się oralnie:

– mężczyzna stoi, a kobieta przed nim klęczy (nie trzeba dodawać, że to ulubiona pozycja wielu facetów);

– 69, kiedy oboje partnerów może pieścić się wzajemnie ustami;

– mężczyzna leży na plecach, a kobieta pieści go ustami w dogodnej dla siebie pozycji;

Z męskiego punktu widzenia najbardziej podniecającą pozycję jest ta pierwsza, kiedy facet może poczuć, że kontroluje sytuację.

Dobre zrobienia loda to czas, improwizacja i trochę doświadczenia

Dobre zrobienia loda nie może odbywać się szybko, nie warto również trzymać się jednej techniki. Im bardziej poznasz swojego partnera, tym szybciej zrobisz mu loda idealnego, będziesz wiedziała, co lubi, a czego nie, co go podnieca oraz co go kręci. Jeśli za pierwszym razem wyjdzie średnio, to nie przejmuj się, wszystko przyjdzie z czasem.