Jak zauroczyć sobą faceta? Poznaj kilka cennych rad!

jak zauroczyć sobą faceta

Każda z nas marzy o pięknej, ekscytującej, burzliwej relacji miłosnej, rodem z komedii romantycznych. Tymczasem życie pisze swoje własne scenariusze, a na piękną, wartościową miłość musimy sobie troszkę zapracować. Nic więc dziwnego, że wiele z nas zadaje pytanie, jak zauroczyć sobą faceta? Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska. Gotowi na garść praktycznych wskazówek? Ciekawi? Zaczynamy!

Osobowość, czyli cecha pierwszorzędna, jeśli chcemy zauroczyć sobą faceta

Jak zauroczyć sobą faceta? Przede wszystkim należy postawić na tzw. urok osobisty. To właśnie nasze zachowanie, wartościowe podejście do życia sprawia, że mężczyzna zaczyna interesować się naszą osobą. Jeśli będziemy najpiękniej ubrane, emanując nieskazitelnym wizerunkiem, ale rozmowa na będzie się „kleić”, wówczas zazwyczaj nie uda nam się nawiązać dalszej relacji. Warto więc cały czas inwestować w siebie, rozwiać się na wielu polach zdobywając rozległą wiedzę, a z pewnością oczytanie i tzw. obycie, będzie procentować w relacjach damsko- męskich.

Wspólne pasje, czyli ciekawy sposób na zauroczenie sobą faceta

Jak zauroczyć sobą faceta? Doskonale, jeśli uda nam się odnaleźć wspólne pasje, zainteresowania oraz zbieżne poglądy i upodobania na ich temat. Zakres jest niezwykle szeroki. Mogą to być:

  • podobne upodobania w aranżacjach wnętrz,
  • wycieczki górskie,
  • bieganie,
  • jazdę na rowerze,
  • podróże,
  • modelarstwo,
  • kino i seriale
  • jedzenie.

Wszystko, co będzie punktem łączącym, z całą pewnością rozbudzi męską wyobraźnię, pomagając nam w zauroczeniu naszego wybranka. Wspólne pasje będą skłaniać do snucia planów wspólnej przyszłości, która może być niezwykle interesująca i barwna.

Naturalność to klucz, by zauroczyć sobą faceta

Wiele z nas, pragnąc zauroczyć sobą mężczyznę, stara się udawać osoby, którymi w rzeczywistości nie jesteśmy. To jedne z najczęściej popełnianych błędów, który ma bardzo często opłakane skutki, przynoszące odmienne rezultaty. Jeśli mężczyzna odkryje, że wcale nie umiemy jeździć konno, nie pracujemy w renomowanej firmie na wysokim stanowisku, a nasz dom to nie willa z basenem, wówczas przestanie wierzyć w naszą uczciwość i lojalność, co na samym początku przekreśla dalsze powodzenie wspólnej relacji. Warto zatem przede wszystkim, bez względu na okoliczności, aprobatę bądź jej brak, zawsze stawiać na naturalność, prawdomówność i szczerość. Wówczas będziemy mogli mieć poczucie, że nie mamy sobie samej nic do zarzucenia.

Zadbaj o swój piękny wygląd, jeśli chcesz zauroczyć sobą faceta

Jak zauroczyć sobą faceta? Badania naukowe jednoznacznie wskazują, że każdy mężczyzna jest wzrokowcem. Faceci uwielbiają napawać się pięknym widokiem. Co więcej, mają niezwykle bujną wyobraźnię, a to, co nie odkryte, staje się dla nich jeszcze bardziej pożądane. W praktyce oznacza to, że na pierwszą randkę czy wspólne spotkanie, warto zadbać o intrygujący strój. Należy pamiętać, że nie może on być wyzywający. To nie jest dobra droga, by osiągnąć spektakularne sukcesy w zauroczeniu swoją osobą wybranego mężczyzny. Strój jednak powinien być bardzo subtelny, kobiecy i zmysłowy. Delikatna, zwiewna sukienka, dopasowane spodnie z luźnym swetrem czy modną, fikuśnie rozpiętą koszulą, to tylko kilka przykładów stylizacji, które będą trafionym wyborem.

Przez żołądek do serca, czyli jak zauroczyć sobą faceta?

Nie od dziś wiadomo, że każdy mężczyzna uwielbia dobrze zjeść. Pomimo swojej bogatej tradycji, powiedzenie „przez żołądek do serca” wciąż jest jak najbardziej aktualne. Jak zauroczyć sobą faceta? Warto pomyśleć o tym, by zaprosić go na samodzielnie przygotowany obiad, kolację czy kawę z deserem. To sprawi, że mężczyzna będzie mógł poznać nasz kunszt kulinarny.

Zachowaj tajemniczość, czyli nieodkryte karty dobrą strategią na zauroczenie sobą faceta

Mężczyźni uwielbiają tajemniczość. Ciągłe dbanie, próba „złapania” swojej wybranki serca, jest wpisane w ich naturę. Nic więc dziwnego, że kobieta, która nie zaskakuję, nie budzi swoją osobą zainteresowania. Tajemniczość, jest więc doskonałym sposobem, by zauroczyć sobą faceta. Jeśli co jakiś czas będziemy mogły przedstawić nowe fakty ze swojego życia, wówczas wciąż będziemy mogły zyskiwać nowy szacunek i coraz większe uznanie.

Pomimo tego, że zauroczenie, zakochanie, które przeradza się w wieloletnie, silne uczucie, jakim jest prawdziwa miłość, to proces długi, złożony, który wymaga zazwyczaj wielu poświęceń i zaangażowania, warto znać pewne sprawdzone triki, dzięki którym sprawimy, że wybrany przez nas mężczyzna się w nas zauroczy. To pierwszy, najważniejszy krok, od którego zazwyczaj zależy dalsze powodzenie całej relacji.